250 wydanie
AktualnościNewsy branżowe

250. wydanie w Waszych aptekach!

Polska Grupa Farmaceutyczna od blisko 33 lat codziennie dostarcza do placówek aptecznych leki niezbędne pacjentom. Od wiosny 2000 r. towarzyszy tej współpracy nasze czasopismo – „recepta.pl”. Przez wiele lat ukazywało się pod tytułem „Bez Recepty. Magazyn PGF”, aktualny tytuł nosi od roku 2018.
W czasie szybkiego konsolidowania przez PGF S.A. wielu lokalnych hurtowni farmaceutycznych po emisji akcji na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (1998) stało się oczywiste, że trzeba wzmocnić jakość komunikacji z aptekarzami. Sygnalny numer naszego czasopisma powstał w lutym 2000 r., a od kwietnia magazyn zaczął się ukazywać jako miesięcznik. Jego kształt opracował jego pierwszy redaktor naczelny Krzysztof Chrzanowski, który przez ponad 10 lat przygotował 129 wydań. Krzysztof zmarł nagle w styczniu 2011 r. Sądzę, że wielu Czytelników go pamięta.

Naszą misją jest informowanie i wspieranie Państwa w codziennej pracy. Prezentujemy bieżące analizy dotyczące rynku aptecznego, zamieszczamy artykuły ekspertów z dziedziny marketingu, psychologii sprzedaży, a także obsługi klienta uwzględniające specyfikę apteczną. Publikujemy artykuły farmaceutyczne, w tym dotyczące leków recepturowych. Przy redagowaniu materiałów współpracujemy z wieloma farmaceutami, zarówno praktykami prowadzącymi apteki ogólnodostępne, jak i wykładowcami uniwersytetów medycznych.

Odwiedzamy Państwa w aptekach, opisując Wasze sukcesy i opinie w ważnych dla zawodu sprawach. Informujemy również o programach marketingowych, narzędziach i serwisie dla aptek oferowanych przez Polską Grupę Farmaceutyczną. Relacjonujemy organizowane przez PGF kongresy i inne wydarzenia oraz spotkania z aptekarzami.

Staramy się, by zarówno zarządzający aptekami, jak i farmaceuci zza pierwszego stołu w każdym numerze mogli odnaleźć interesujące treści. Dążymy do tego, by czasopismo „recepta.pl” jak najlepiej trafiało w Państwa oczekiwania, dostarczało wiedzy i inspiracji niezbędnych do nowoczesnego zarządzania apteką.
Zawsze liczymy na Państwa opinie – prosimy o kierowanie ich na adres redaktora naczelnego.

Zapraszamy do lektury 250. wydania „recepta.pl”!

Udostępnij:

Archiwum numerów

© 2020 recepta.pl | All rights reserved.