W wolnym czasie

Ponad 5 tysięcy członków Klubu Farmaceuty

W Klubie Farmaceuty nie jest ważna pełniona funkcja ani staż – każdy członek personelu aptecznego ma takie same możliwości poszerzania wiedzy zawodowej, rozwijania zainteresowań i umiejętności. Z oferty Klubu korzysta już ponad 5 tysięcy osób.

Inicjatywa Polskiej Grupy Farmaceutycznej wystartowała w lipcu 2021 r. i szybko się rozwija – pięciotysięczny klubowicz zarejestrował się 29 listopada 2022 r. Członkowie Klubu cenią sobie oferowane przez inicjatywę aktywności, pozwalające na rozwój, integrację, wymianę wiedzy i doświadczeń. Dodatkową motywacją do włączenia się w działania Klubu są nagrody dla aktywnych klubowiczów.
Za nami konkursy na aktywności dodatkowe, I Wirtualny Bieg Klubu Farmaceuty, I Urodziny Klubu Farmaceuty i warsztaty kulinarne z Robertem Makłowiczem, Bieg „Recepta na Zdrowie”, wycieczki dla klubowiczów w ramach inicjatywy Łódź i Polska w Małych Dawkach. Wszystkie te aktywności cieszyły się dużym zainteresowaniem.

W tym roku będziemy świętować drugie urodziny Klubu. Ponad 5 tysięcy członków to dla nas powód do dumy i radość. Dziękujemy za zaufanie! Czujemy się odpowiedzialni za rozwój naszej społeczności.
W najbliższych miesiącach skupimy się na inicjatywach edukacyjnych Klubu Farmaceuty, zarówno tych znanych już naszym członkom, jak i nowych.

Regularnie, przynajmniej raz na kwartał, będziemy prowadzić szkolenie na twarde lub miękkie punkty edukacyjne w formie webinarów. Raz w miesiącu będziemy prezentować krótki webinar, który będzie odpowiedzią na najpoważniejsze problemu pracowników aptek w ich codziennej pracy.

Już wkrótce Klub Farmaceuty pojawi się jako partner na dwóch wydarzeniach szkoleniowych:

  • Akademii Mistrzów Farmacji, czyli cyklu bezpłatnych, punktowanych szkoleń dla farmaceutów (akademiamistrzowfarmacji.pl)
  • Virtual Medical Summit Farmacja.

Poszerzamy formułę akcji „Farmaceuci Farmaceutom”. Przygotowujemy na portalu klubowym tablicę ogłoszeń z ofertami pracy w aptekach – zarówno stałej, jak i dodatkowej, sezonowej lub na zastępstwo. Właściciele aptek będą mogli publikować swoje oferty pracy bezpłatnie. Warto, bo przecież ogłoszenia te trafią do ponad 5-tysięcznego audytorium.

Nie o wszystkim możemy dziś powiedzieć, nie wszystko możemy już ujawnić  – zapewniamy jednak, że jest na co czekać – tym bardziej, jeśli ktoś lubi lotniska!

Ważne jest dla nas Państwa zaufanie, cieszymy się, że jesteście z nami. Dziękujemy za to każdemu z 5190 członków Klubu! Mamy nadzieję, że na początku przyszłego roku będziemy mogli świętować dołączenie 10-tysięcznego członka naszej społeczności.

Jeśli jeszcze nie przystąpiliście do Klubu Farmaceuty – zapraszamy i czekamy!

Udostępnij:

Archiwum numerów

© 2020 recepta.pl | All rights reserved.