AktualnościNewsy branżowe

PRZYWITAJMY RAZEM PRZYSZŁOŚĆ!

Cieszymy się, że już po raz drugi możemy zaprosić Państwa na konferencję poświęconą przyszłości branży farmaceutycznej, a w szczególności aptecznej dystrybucji leków. Polska Grupa Farmaceutyczna, jako inicjator i organizator wydarzenia, konsekwentnie dąży do tego, aby konferencja #HelloFuture na stałe zagościła w kalendarzach przedstawicieli branży. Naszym celem jest stworzenie forum wymiany wiedzy i dyskusji  dotyczącej przyszłości naszej branży – wyzwań, które przed nami oraz potencjału rozwoju.

Druga edycja Hello Future, jak przystało na konferencję poświęconą przyszłości, odbędzie się w futurystycznej przestrzeni. Jest to pierwsza w Polsce konferencja dedykowana branży farmaceutycznej realizowana na platformie 3D!

PGF wkracza w tym roku w czwarte dziesięciolecie działalności. Będziemy zaszczyceni, mogąc gościć Państwa podczas tegorocznej edycji Hello Future. Zapraszamy!

CO ZAPLANOWALIŚMY?

Podczas konferencji Hello Future 2 zaprezentujemy nowe rozwiązania stworzone przez PGF z myślą o farmaceutach. Przedstawimy aktualną analizę polskiego rynku aptecznego, uwzględniając trendy, jakie obserwowano w trakcie pandemii COVID-19 oraz prognozy rozwoju w blisko- i średniookresowej perspektywie. Podczas panelu dyskusyjnego „Jaka przyszłość czeka farmaceutów? Nowe trendy i wyzwania” poznamy opinie i prognozy ekspertów i przedstawicieli środowisk aptekarskich. Zapraszamy Państwa do wspólnego poszukania odpowiedzi na pytania o przyszłość farmacji. Konferencji towarzyszyć będzie wirtualna część targowa. Zapraszamy naszych gości również na atrakcyjny rozrywkowy wieczór w przestrzeni 3D.

Wszystkich uczestników Hello Future 2 zapraszamy do udziału w KONKURSIE z atrakcyjnymi nagrodami. Za pomocą przygotowanej specjalnie dla Państwa aplikacji konferencyjnej będzie można zbierać punkty i wygrywać cenne nagrody. O szczegółach agendy konferencji, targów oraz części rozrywkowej – w tym także konkursu, będziemy informować Państwa, przesyłając wiadomości na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Program Hello Future 2
23 czerwca 2021 roku
9:00 17:30

Wirtualne targi farmaceutyczne

Stoiska targowe w formacie 3D, wirtualny konkurs z realnymi nagrodami rzeczowymi, spotkania z wystawcami,  wirtualne szkolenia dla farmaceutów.

17:30 – 20:00
Wirtualna konferencja Hello Future 2

  • Uroczyste powitanie przez Andrzeja Niedbalskiego, Prezesa Polskiej Grupy Farmaceutycznej S.A.  
  • Polski rynek apteczny przed i po pandemii – fakty, statystyki, trendy – Marcin Gawroński, Associate Director Supplier Relations, IQVIA
  • PGF Zmienia się dla Farmaceuty – nowe idee, narzędzia i serwisy w misji Polskiej Grupy Farmaceutycznej dla polskich Aptekarzy – Zarząd PGF S.A.

Jaka przyszłość czeka farmaceutów? Nowe trendy i wyzwania

Interaktywny panel dyskusyjny
Paneliści:

Mgr farm. Elżbieta Rutkowska-Piotrowska, Prezes Naczelnej Rady Aptekarskiej
Dr n. farm Łukasz Izbicki, Prezes Zarządu Grupy Wydawniczej farmacja.net
Paweł Jakubik, Dyrektor ds. Transformacji Cyfrowej w Chmurze, Microsoft Moderator: red. nacz. Luiza Jakubiak, portal rynekaptek.pl

20:00 – 21:30
Wirtualny wieczór estradowo-rozrywkowy

Estradowe niespodzianki. Podczas tej części Hello Future 2 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu premiowanego atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. 


Udostępnij:

Archiwum numerów

© 2020 recepta.pl | All rights reserved.